SuiteCRM laimėjo geriausio atviro kodo CRM apdovanojimą

suiteCRM

Nuo pat SuiteCRM pradžios bendruomenės atsiliepimai buvo kuo geriausi.  Mes tikėjome, kad tai geriausias atviro kodo pasirinkimas pasaulinėje CRM rinkoje. Gavus geriausio atviro kodo produkto Bossie Awards 2015 nominaciją šis teiginys turės dar rimtesnį pagrindą.

Prieš du metus SugarCRM pakeitė savo politiką nemokamos Community versijos atžvilgiu. Naujoje  SugarCRM 7 nemokamos atviro kodo versijos jau nebebuvo. Tai sukėlė didelės dalies bendruomenės kurie kartu kūrė, vystė ir populairino SugarCRM nerimą ir susierzinimą. Neilgai trukus vieni seniausių ir stipriausių Jungtinėje karalystėje SugarCRM partnerių SalesAgility paskelbė toliau vystysianti atviro kodo nemokamą CRM platformą. Taip gimė SugarCRM CE savarankiška atšaka ( Fork) SuiteCRM.

Per pora metų Greg’o  Soper’io vadovaujama komanda sugebėjo realizuoti beveik visus  funkcionalumus kuriuos turi SugarCRM komercinės versijos. Iš svarbiausių paminėtini – ataskaitos su galimybe redaguoti ir kurti savo,  darbų sekų modulis ( workflow), PDF šablonai, prisitaikymas prie mobilių įrenginių (responsive tema). Taip sukurta funkcionalumų, kurių nėra ir mokamose SugarCRM versijose.  Ir visa tai  pateikiama nemokamai su atviro kodo GPL 3 licencija.

 

 

[Total: 2    Average: 2/5]

One Response to “SuiteCRM laimėjo geriausio atviro kodo CRM apdovanojimą”

  1. Neringa 2016/11/14 15:19 #

    Šaunuoliai!!! :))) Kad ir senas straipsnis, tačiau pagirti niekuomet nevėlu 🙂

Komentuoti