Sulietuvintą  SuiteCRM jau gali išbandyti kiekvienas

Šių metų gegužės mėnesį pasirodžiusioje mūsų naujoje interneto svetainėje suitecrm.lt siūlome išbandyti naujausią sulietuvintą  SuiteCRM versiją.  SuiteCRM yra didžiausia atviro kodo CRM platforma, kurią susidiegti savo įmonei gali kiekvienas. Tai yra nemokamas, bet galingas įrankis įmonės klientų ir pardavimų valdymui.

Jau ketverius metus mes diegiame savo klientų įmonėms  SuiteCRM, todėl turime sulietuvintą jos versiją. Kadangi tai atviro kodo platforma, ją susidiegti gali bet kas turintis minimalių techninių žinių. Todėl pagalvojome, kad sulietuvintos versijos pateikimas išsibandymui padėtų labiau išpopuliarinti SuiteCRM Lietuvoje. SuiteCRM yra populiari verslo valdymo sistema visame pasaulyje, o mūsų šalyje dar yra daug erdvės jai populiarinti.

SuiteCRM

SuiteCRM apima klientų ir jų kontaktų valdymą, pardavimų valdymą, pasiūlymų klientams ir ataskaitų ruošimą, bei tokias įprastas funkcijas kaip kalendorius ar elektroninis paštas. Tai yra sistema sukurta valdyti įmonės pardavimo procesams nuo pradžios iki pabaigos.

SuiteCRM yra ne tik nemokamas įrankis, tačiau ir patikima ir plati sistema, prie kurios tobulinimo dirba 87 tūkst. vystytojų, o  pasaulyje jau yra atlikta apie 4 mln. diegimų. SuiteCRM bendruomenės tikslai yra nuolatinis tobulinimas, sistemos saugumo ir patikimumo užtikrinimas bei tolimesnis sistemos išlikimas kaip atviro kodo platformos. SuiteCRM bendruomenė veikia jau nuo 2013 metų, o jų produktas 2015 ir 2016 metais laimėjo geriausio atviro kodo CRM Bossie apdovanojimą.

Daugiau informacijos suitecrm.lt

 

[Total: 3    Average: 5/5]

Tags:

Komentarų nėra

Komentuoti