Mes

 

UAB „Mokas iT“ diegiama ir tobulinama Mokas CRM programa (SuiteCRM sistemos pagrindu) padės jums efektyviau tvarkyti savo verslą: pritraukti naujų klientų, rengti patrauklius ir kokybiškus pasiūlymus, tvarkyti įmonės resursus, atlikti kitas operacijas. Mes ne tik diegiame ir prižiūrime verslo valdymo sistemas (SugarCRM,  Power BI), bet ir papildome jas taip, kad geriausiai atitiktų mūsų kliento poreikius. Skirtingoms verslo sritims siūlome būtent joms pritaikytus, specializuotus sprendimus.

Mokas iT pavadinimas ir simbolis – akmuo Mokas – vienas didžiausių Lietuvos riedulių, esantis Ukmergės rajone. Legenda byloja, kad šis akmuo apdovanoja išmintimi kiekvieną prie jo prisilietusį. Tikime, kad lygiai taip pat mūsų Mokas CRM sistema padės surasti racionalius sprendimus, optimizuoti verslo procesus, palengvinti kasdienines operacijas kiekvienam, kas ja naudosis. Mokas IT komanda – patyrusi, vieninga ir išmintinga, pasiruošusi skirti visas pajėgas, kad būtų sukurta CRM sistema, optimaliai pritaikyta būtent Jūsų verslui.

Esame savo srities profesionalai, diplomuoti programuotojai, ne vienerius metus dirbantys su SugarCRM. Mūsų kvalifikaciją geriausiai liudija atlikti darbai ir patenkinti klientai.

 

 

 

Susisiekime:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

[Total: 17    Average: 3.2/5]