Mokas iT 2019 metų naujų CRM sistemų diegimų apžvalga

Baigiantis metams yra geras laikas apžvelgti nuveiktus darbus. Didžioji mūsų pajamų dalis uždirbama pas klientus su kuriais bendradarbiaujame ne vienus metus, bet vis tik nauji projektai turi tam tikrą savo „skonį”. Visų pirma tai nauji nežinomi vandenys, ne visada esi tikras kas ten laukia už posūkio. Taip pat nauji klientai – tai naujos pažintys, naujos galimybės ir nauja patirtis, o tai yra labai svarbu bet kokiam sveikam verslui.

gridins_group

 

 

Gridin’s įmonių grupė vykdo pramoninius projektus daugelyje Europos šalių Įdiegtas SuiteCRM praplėstas funkcionalumu skirtų darbuotojų samdos projektams. Automatizuotas darbuotojų rezervacijos, darbo laiko apskaitos ir žiniaraščių, įvairių sertifikatų ir kitų dokumentų apskaitos ir valdymo procesas visose grupės įmonėse.

 

Ulmas

 

 

 

UAB Ulmas yra vieni stambiausių tiekėjų Lietuvos baldų pramonei. CRM naudojamas: svarbių klientų lankymo vizitų planavimui ir vykdymui, suvedant lankymo rezultatus ir juos vėliau analizuojant. Taip pat Pardavimo komandos vidinių užduočių skirstymui ir vykdymui. Standartinis susitikimų modulis buvo šiek tiek modifikuotas, leidžiant iškelti klientų lankymo susitikimo tikslus ir patogiau suvesti apklausos rezultatus. Taip pat naudoja Mokas Schedule modulį užduočių valdymui.

 

arc _light

 

 

 

 

 

Per paskutinius keletą metų Lietuva pasidarė tarptautinės kino industrijos Meka. UAB Arclights komanda yra sėkmingai įvykdžius apšvietimo darbus ne viename pasaulinę šlovę pelniusiame filme, kad ir grasiajame seriale „Černobilis“.

Filmavimo projektų nuomai reikalingus elementus mes padedame greitai sukomplektuoti, pateikti į pasiūlymą, rezervuoti. Užtikriname kad ir mažiausia smulkmena pasieks filmavimo aikštelę tiksliai numatytu laiku. Įmonė naudojasi MokasCRM standartiniu moduliu QuoteOrders, kuris adaptuotas nuomos projektų poreikiams. Taip pat esame sukūrę atskirią mobilią programėlę, kurioje galima užsakymus valdyti tiesiai sandėlyje arba filmavimo aikštelėje.

kecas

 

 

 

Įmonė Kečas yra stogų ir fasadų ekspertai. Kas diena paruošiami dešimtys pasiūlymų įvairiems statybų objektams visoje Lietuvoje. Valdomos projektų stadijos, tvirtinami pasiūlymai, užsakymai tiekėjams ir generuojamos sąskaitos faktūros. Veikia eksportas į buhalterinę programą Rivilė. Naudojamas pasiūlymų, užsakymų ir SF rengimo modulis QuoteOrders. Pardavimo procesas valdymas moduliu Salespipe.

tygelis

 

 

 

Tygelis tiekia įvairias paslaugas spaustuvėm, o šios grupės įmonė Tygelis pakuoja gamina pakuotes įvairiausiems produktams. Mes įdiegiame SuiteCRM sistemą praplėstą mūsų moduliais SalesPipe ir Schedule. Kartu su CRM diegimu vyko ir pardavimo proceso diegimas ir mokymai. Taip naudojamasi  Power BI ataskaitomis pardavimams  analizuoti.

Margis

 

 

Viešbutis „Margis“ įsikūręs gražiame gamtos kampelyje Trakų rajone. Ir tik iš pirmo žvilgsnio viešbučiui CRM nėra reikalingas, nes pagrindinės viešbučio sistemos skirtos kambarių rezervavimui ir restorano valdymui. Tačiau labai svarbi pardavimų veikla vyksta ir įprastais pardavimų kanalais. Konferencijų, įmonių švenčių, net ir privačių vestuvių ar krikštynų pardavimų procesui valdyti buvo panaudotas SuiteCRM su Mokas iT sukurtais SalesPipe bei QuoteOrders moduliais. Taip naudojamasi  Power BI ataskaitomis  pardavimams  analizuoti.

HomeDecisions

 

 

Home Decisions Ltd – Londono lietuvių įmonė teikianti žaliuzių, roletų ir kitų langų priedų gamybos bei montavimo paslaugas Didžiojoje Britanijoje.

Nuo pirminės žinios, kad kažkam reikės žaliuzių iki galutinio produkto atidavimo, visas procesas valdomas su SuiteCRM. Naudojamas mūsų modulis SalesPipe, specialiai adaptuotas matavimo bei montavimo kalendorius, taip pat sukurta mobili programėlė skirta matuotojams ir montuotojams matyti dienos vizitus, bei būnant vietoje pas klientą suvesti jo užsakymą.

Vietoje pabaigos

Visi mūsų klientai dideli ir maži kiek nestandartiniai, su specifiniais poreikiais. Neslapiame to, kad kai kurie paminėtų naujų projektų yra kiek nutolusios nuo įprasto CRM apibrėžimo, bet ne tai svarbiausia. Svarbiausia, jog galima pasidžiaugti, kad visos 100% CRM sistemos, kurias įdiegėme 2019 metais prigijo ir yra aktyviai naudojamos. Aišku, kad pardavimai nesustojo ir baigiantis metams, todėl du paskutiniai projektai dar yra diegimo stadijoje, juos tikiu, kad galėsim su pasididžiavimu paminėti, kai apžvelgsime 2020-ųjų darbus.

Per metus teko ne vienos galimybės teko atsisakyti supratus, kad negalim būti tikri jog pavyks sėkmingai ne tik parduoti, bet ir pabaigti projektą. Projektui prasidėjus pas daugelį klientų yra tekę praleisti ne vieną valandą darbo vietoje, kad tiksliai suvokti ko reikia ir kaip galima geriausiai mūsų turimus produktus pritaikyti kliento poreikiams. Ir tai neateina per akimirką, tokiai įmonės brandai pasiekti reikėjo 7 metų nuoseklaus darbo.

[Total: 4    Average: 1.5/5]

Comments are closed.