SugarCRM pagal vartotojų pasitenkinimą užėmė trečią vietą

Šių metų birželio 5 dieną vykusiame renginyje UAB „Informacinės konsultacijos“ pristatė savo neseniai atlikto nepriklausomo tyrimo rezultatus apie CRM naudojimą Lietuvoje.  Tyrime buvo apklausta virš 4 tūkst. įmonių, iš kurių kiek daugiau nei 4% naudojasi CRM sistemomis.

Vienas iš renginio pranešėjų – Vytenis Dapkevičius, įmonės UAB Mokas iT direktorius, kalbėjo apie tai, kokie yra CRM funkcionalumai, kaip juos geriausiai pritaikyti įmonėje ir kaip CRM dėka pagerinti įmonės rezultatus.

,,Buvo itin malonu matyti tokį didžiulį susidomėjimą CRM sistemomis. Manau, seminaras buvo išties naudingas toms įmonėms, kurios jau naudoja arba dar tik ruošiasi pasirinkti CRM sistemą.” – kalbėjo Vytenis Dapkevičius.

Paskelbti tyrimo rezultatai seminaro dalyviams suteikė dar daugiau informacijos apie CRM sistemų naudojimą Lietuvoje, jų paplitimą, naudojamas funkcijas, pliusus ir minusus pagal atskiras CRM tipus, programas ir platformas. Bendra tyrėjų ir seminaro dalyvių išvada, jog CRM sistemos turi dar daug neišnaudotų galimybių Lietuvoje. Artimiausiu metu jų naudojimas  turėtų tik didėti, artėjant prie išsivysčiusių šalių vidurkio, kuris siekia apie 50%.

,,Pradžiugino, kad šis tyrimas atskleidė tokius gerus rezultatus apie  SugarCRM, kurio stambiausi ir daugiausiai patirties Lietuvoje turintys diegėjai esame mes. SugarCRM pagal vartotojų pasitenkinimą užėmė aukštą  trečią  vietą tarp dešimties populiariausių CRM programų Lietuvoje” – minėjo Vytenis Dapkevičius.

Susipažinti su visa tyrimo medžiaga galima čia.

Dizainas be pavadinimo

[Total: 0    Average: 0/5]

Komentarų nėra

Komentuoti