D.U.K

Ką reiškia CRM?
CRM (angl. k. customer relationship management) – tai programa skirta palengvinti įmonės marketingo, pardavimų bei  tolimesnio kliento aptarnavimo procesą. Daugybė nepriklausomų tyrimų rodo, kad naudojant šias sistemas, atsiranda galimybė išmatuoti ir pagerinti atskirų vadybos grandžių efektyvumą, sumažinti darbuotojų kaitos neigiamą efektą, pagerinti klientų aptarnavimo kokybę ir padidinti pardavimus.
Ką reiškia atviro kodo CRM? Ar tai nemokama?
Atviras kodas reiškia, kad įsigijus mūsų siūlomus sprendimus, jie bus įdiegti į Jūsų serverį, o visas programinis kodas bus laisvai pasiekiamas tiek Jūsų, tiek trečiųjų šalių programuotojams, dirbantiems PHP, SOL ir JQuery technologijomis. Suprantama, kad už sistemos diegimą ir priežiūrą, šias paslaugas teikiantiems profesionalams yra mokamas atlygis.
Ar atviras kodas yra tinkamas naudoti verslo valdymo sistemoms?
Pagrindinis atviro kodo pranašumas yra tai, kad jis sumažina tiekėjo monopolį  ir padidina pasirinkimo laisvę. Atviras kodas taip pat leidžia nemokamai arba už nedidelę kainą įsigyti išplėtimo modulius, kurie jau sukurti analogiškoms ar toms pačioms problemoms spręsti.
Esu atsakinga už pardavimus, kokias funkcijas galėčiau atlikti su MokasCRM?
Mokas CRM yra vienas pagrindinių pardavimų vadybininkų įrankių. Su juo labai patogu sekti kiekvieno sandorio būklę, keliaujant nuo pradinių kontaktų iki galutinio laimėjimo. Naudojant Mokas CRM, lengvai prieinami ir valdomi visų potencialių kontaktų bei esamų klientų duomenys. Šiuo įrankiu patogu ir greita ruošti kokybiškus pasiūlymus.
Ar turite sprendimą smulkiam verslui?
Mūsų siūlomų programų nuomos sprendimai leidžia aiškiai numatyti ir fiksuoti visas išlaidas, skiriamas IT sistemai. Į siūlomą paketą įeina visos programos, jų priežiūra, aptarnavimas ir talpinimas serveryje.
Ar konsultuojate nemokamai?
Pradinės konsultacijos yra nemokamos visiems klientams. Tolesnės, neribotos trukmės konsultacijos, nemokamai suteikiamos tiems, kurie pasirašė abonementinio aptarnavimo sutartį.
Ar galite Mokas CRM papildomai programuoti pagal pageidavimus?
Taip, SugarCRM platforma leidžia atlikti labai daug modifikacijų net ir be papildomo programavimo. O programuojant galima padaryti beveik viską!
Kiek serverio pajėgumų reikia Mokas CRM?
Teikti rekomendacijas dėl serverio pajėgumo galima tik žinant planuojamą Mokas CRM vartotojų skaičių bei sistemos naudojimo pobūdį. Galime jį įdiegti į Jūsų interneto svetainės serverį arba stacionarų apskaitos programoms arba kitiems tikslams naudojamą serverį. Paprastai rekomenduojame pasinaudoti nuomojamu serveriu. Tam užtenka vidutinio talpinimo plano, kainuojančio apie 5€/mėn.
Kiek žmonių gali vienu metu jungtis prie Mokas CRM?
Diegiant Mokas CRM savo serveryje, vartotojų skaičius neribojamas ir papildomai neapmokestinamas. Užsisakius Mokas CRM nuomos paslaugą, vartotojų skaičius neribojamas, tačiau vienu metu prisijungusių vartotojų negali būti daugiau nei numatyta nuomos sutartyje.
Ar turite sprendimą užsakymų valdymui?
Mes siūlome sprendimą, kuris labai palengvina visas su užsakymais susijusias procedūras. Mokas CRM supaprastina pasiūlymų surinkimą, užsakymų priėmimą, užsakymų formavimą tiekėjams, užsakytų prekių sekimą pagal įsipareigojimus klientams, sąskaitų faktūrų ir važtaraščių formavimą.
Ar naudojant Mokas CRM būtinas programuotojas ar IT specialistas?
Ne, naudojant Mokas CRM Jums nereikės jokių papildomų darbuotojų. Nuomojantis sistemą, mes suteikiame pilną priežiūrą ir konsultacijas. Įdiegus sistemą savo serveryje,  serverio priežiūrą galime atlikti mes arba Jūsų  IT specialistas.
Kuo skiriasi Mokas CRM ir standartinė SugarCRMversija?
Šios programos skiriasi iš esmės. Mokas CRM yra specialiai sukonfigūruota, pritaikyta Lietuvos rinkai,  praplėsta išbandytais ir pasiteisinusiais trečiųjų šalių kurtais praplėtimo moduliais bei papildyta daugybe mūsų sukurtų funkcionalumų. Dėl to ji yra paprastesnė, funkcionalesnė ir efektyvesnė nei SugarCRM CE versija.
Ar galite pasiūlyti Sugar CRM Pro, Enterprise arba Ultimate?
Mes nesam SugarCRM platinimo partneriai, nes atstovavimo sutartis neleistų dirbti su nemokama SugarCRM CE versija. Tačiau tarp mūsų klientų yra įmonių, naudojančių komercines SugarCRM versijas. Jas mes sėkmingai aptarnaujame ir programuojame papildomus funkcionalumus.
Ar kainuoja aptarnavimas?
Jei nuomojatės Mokas CRM programą, aptarnavimas įeina į nuomos kainą. Jūsų serveryje įdiegtą SugarCRM sistemą aptarnaujame pagal susitarimą, priklausomai nuo aktyvių vartotojų skaičiaus bei naudojamo funkcionalumo.
Jau turime buhalterinę programą, kuo naudingas būtų CRM?
CRM kaupia duomenis apie potencialius klientus, bendravimo informaciją, užduotis, pasiūlymus ir sutartis. Tai duomenys, kurie aktualiausi vadybininkams ir vadovams. Ši programa taip pat leidžia efektyviai vykdyti marketingo kampanijas ir matuoti marketingo kanalų efektyvumą, valdyti  pardavimų „piltuvėlį“ pagal stadijas nuo pasiūlymo iki sėkmingo sandorio, parengti efektingus pasiūlymus ir sutartis, laiku reaguoti atliekant tolimesnį klientų aptarnavimą. Tuo tarpu buhalterinių programų pagrindinė paskirtis yra duomenų apie jau įvykdytas apskaitos operacijas kaupimas.
Jei pirksime CRM, ar būtina turėti buhalterinę programą?
Nors CRM programa neturi didžiosios knygos ir kitų atskaitomybei reikalingų funkcionalumų, Mokas CRM leidžia efektyviai kaupti ir valdyti visą verslui reikalingą informaciją apie klientus, sąskaitas faktūras, prekes ir sandėlius bei skolas. Taip pat galime susieiti CRM su Jūsų buhalterio naudojama apskaitos programa, kad jam nereikėtų dar kartą vesti sąskaitų faktūrų ir klientų kortelių.
Ar naujinsite Mokas CRM versijas?
Esame dinamiška ir lanksti komanda, kuri atsižvelgia į klientų pageidavimus ir lūkesčius. Jais remdamiesi nuolat kuriame ir atnaujiname savo produktus.
Ar Mokas CRM suderinamas su būsimomis SugarCRM versijomis?
Visi mūsų  praplėtimo moduliai sukurti taip, kad būtų galima instaliuoti naujesnes SugarCRM versijas (viską programuojame „upgrade safe“ principu).
Ar visoms įmonėms tinka Mokas CRM?
Prieš imdamiesi darbo kruopščiai įvertiname klientų lūkesčius, pageidavimus ir savo galimybes. Darbą pradedame tik tada, kai esame užtikrinti projekto sėkme ir nauda klientui. Siekiame garantuoti 100% Jūsų pasitenkinimą, todėl visiems mūsų produktams suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją!
Kur galima rasti Mokas CRM demo versiją?
CRM – tai ne vien programa. Tai verslo modelis Jūsų įmonei. Jam būtinas konfigūravimas, konsultacijos, palaikymas. Norintiems jį išsibandyti, siūlome užsisakyti Mokas CRM sistemos nuomą. Kaina 1 vartotojui – tik 16 €./mėn., minimalus vartotojų skaičius -3
3. Jei programa Jums netiks, garantuojame visų sumokėtų pinigų grąžinimą per 30 darbo dienų.
Nerandate atsakymo? Paklauskite čia:

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų klausimas (būtina)