Kaip įvesti tvarką įmonės el.pašto sistemoje

Susirašinėjimas el. paštu turbūt labiausiai paplitusi bendravimo forma šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Tiesa, jis skaičiuoja jau ne vieną dešimtį metų ir daugybė įvairių „pranašų” pranašavo jam greitą mirtį, bet jis, bent jau greitu metu, mirti kaip  ir nesiruošia.  El. pašto gyvastingumo priežastys yra platus paplitimas, atvirumas ir paprastumas.

Kita vertus,  jis kelia ir nemažai problemų. Turbūt pagrindinė jų ta, kad el. paštas absoliučioje daugumoje įmonių yra visiškai asmeninis reikalas. Šiais komandinio darbo laikais toks pašto asmeniškumas kelia nemažai rūpesčių.

Mokas IT sukurtas modulis El. paštas N – tai naujas požiūris į įmonės bendro pašto valdymą

  • El. pašto adresų bazė yra tikrų tikriausia įmonės vertybė. Jei klientas nors kartą susirašinėjo su kokiu nors įmonės darbuotoju net ir jautriausi masinių laiškų siuntimo  priešininkai pripažįsta, kad tokiu adresu siųsti laiškus yra visai priimtina. Tad surinkus el. pašto adresus kuriais bent kas buvo rašęs ar gavęs laiškus įmonė šio turto neišbarstytų, bet galėtų jais naudotis. Su moduliu El paštasN bendrame viso įmonės el. pašto sraute matysis kurie laiškai turi kontaktą CRM, o kurie ne
  • Laiškų archyvavimas. Turbūt visose įmonėse, kuriuose elektroninius laiškus klientams siunčia ir gauna daugiau nei vienas žmogus yra patyrę, kad labai gerai būtų matyti visų siųstus ir gautus laiškus tam klientui ir visiems jo darbuotojams vienoje vietoje. El. PaštasN modulyje galima filtruoti visus kliento laiškus  bendrame sraute pagal adresą arba domeną.
  • Efektyvus ir greitas laiško siuntimas. Norint, kad laiškai duotų norimą efektą, labai svarbu tiksliai nusitaikyti. Neetiška ir neprasminga taikyti principą „Siųskime visiems, kam reikia atsirinks”. SugarCRM/SuiteCRM suteikia galimybę tiksliai turimą klientų bazę suskirstyti pagal norimus kriterijus, o atrinktiems klientams galima siųsti laiškus su specialiai jiems pritaikytu pasiūlymu. Pagal informacijos pobūdį galimą siųsti laišką visiems kliento turimiems kontaktams arba tik pagrindiniam jo darbuotojui. Laiškui išsiųsti iš klientų sąrašo prireiks vos kelių veiksmų.
  • Siųskite laiškus be „masinių laiškų” prieskonio. Kiekvienas siunčiamas laiškas savo adrese „Kam:” turės tik vieną  jį gavusio kliento adresą, nebus ir kitų būdingų naujienlaiškiams požymių.

 

El. paštas N modulio diegimo vienkartinis mokestis 300€+PVM, įmonėms norinčioms prijungti  iki 10 el pašto adresų. Jei naudojamų adresų kiekis didesnis – kaina sutartinė.

2017-01-18 (5) 2017-01-18 (4) 2017-01-18 (7)

 

[Total: 1    Average: 1/5]

Komentarų nėra

Komentuoti